Konkurs! Do wygrania biustonosz oraz 3 bony na zakup bielizny!

Razem ze sklepem Incarico8 zorganizowaliśmy dla Was konkurs!

Wygrywają cztery osoby!Nagrodami są:


oraz 


3 BONY o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie z bielizną Incarico8Co należy zrobić?

1. Być fanemFashion Force na FB.

2. Należy zostać fanem Incarico8 na Facebooku3. Należy udostepnić ten post na swojej tablicy na Facebooku.

4. Należy w komentarzu przekonać mnie że nagroda ma trwafić właśnie w Wasze ręce:)

Konkurs trwa od 18.11.2013 - 06.12.2013r.

Wyniki ogłoszę w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu.

Konkurs trwa jednocześnie na Facebooku oraz blogu Fashion Force.

Będzie mi miło jak zostaniesz obserwatorem mojego bloga:)Regulamin konkursu 

Postanowienia ogólne

Konkurs ze sklepem Incarico8 przeprowadzony zostanie na blogu Fashion Force http://mw-fashionforce.blogspot.com/ przez jego autorkę, zwaną dalej Organizatorem
1.2 Sponsorem nagród w konkursie jest sklep Incarico8

Zasady konkursu
Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która spełni wszystkie wymagania konkursowe.
Zadaniem uczestników konkursu jest odpowiedź na pytania konkursowe w formie pisemnej oraz spełnienie wymagań konkursowych.
2.1 Konkurs przeprowadzony zostanie w dniach od 18.11.2013 do 06.12.2013r.
Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu i pojawi się na blogu i fanpage organizatora konkursu http://mw-fashionforce.blogspot.com/ 
2.1.1Nagrodami w konkursie  są: 3 bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepie Incarico8 oraz biustonosz INVISIBLE
2.2 Organizator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego skasowania każdego zgłoszenia Uczestnika bez uprzedzenia, w wypadku naruszenia przez użytkownika postanowień Regulaminu lub naruszającego przyjęte powszechnie normy obyczajowe. 
2.3Organizator konkursu tj. autorka bloga http://mw-fashionforce.blogspot.com/ wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń najciekawsze według niej odpowiedzi.
2.4 Niezależnie od wyniku konkursu, Uczestnik biorący w nim udział wyraża zgodę na publikację odpowiedzi bądź imienia lub imienia i nazwizka na blogu http://mw-fashionforce.blogspot.com/
2.5Nagroda zostanie przekazana przez sponsora konkursu. Bony zostaną przekazane na mail osób nagrodzonych
2.5.1Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, nagrody przyznawane w konkursie  są zwolnione z opodatkowania. 
2.6 Nagroda wysyłana tylko na terenie Polski.
2.7 Jeśli do dnia zakończenia konkursu nie zostanie osiągnięta odpowiednia liczba uczestników konkurs zostanie przedłużony.

Postanowienia końcowe

Dane osobowe Uczestników biorących udział w Konkursie będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Regulaminem.

7 komentarze:

 1. fajny pomysł :)

  www.magadish.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 i 2. Lubię Incarico8 oraz Fashion Force na Facebook'u jako: Dorotka Gargas
  https://www.facebook.com/dorotkagargas?ref=tn_tnmn

  3. Udostępnienie informacji o konkursie:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=643580532359052&set=a.476103135773460.121656.100001213322990&type=1&theater

  *Obserwuje jako: Dorota G

  4.Bielizna jest dla mnie jak druga skóra, przy jej wyborze kieruje się własnymi wymaganiami. Zwracam uwagę na idealne dopasowanie a także kolor i akcenty, które ją dopełniają. Dla mnie ona powinna być prosta a zarazem komfortowa. Znam doskonale swój rozmiar lecz i tak i idąc na zakupy do sklepu stacjonarnego zawsze ją przymierzam. Zatem sprawdzam czy wszystko gładko leży. W ubiorze stawiam na klasykę, często ubieram się na czarno lecz nie wyobrażam sobie nie mieć niekolorowej bielizny dlatego pragnę dołączyć do swojej skromnej kolekcji tęczowych biustonoszy nowy (Incarico8 INVISIBLE) dzięki, któremu będę się czuć przez dobre dopasowanie i kolor po prostu ładnie i dobrze zawsze i wszędzie=)

  OdpowiedzUsuń
 4. 1 i 2: Lubię na fb jako Ewelina Kochaniec
  3. Udostępniam info: https://www.facebook.com/ewelina.kochaniec.1/posts/1378088962440022
  (Obserwuje jako szeriapple)
  4. Nie nosiłam jeszcze bielizny tej firmy, jestem wierna innej marce ale bardzo podobają mi się wasze produkty i chętnie je wypróbuje, być może zajmą miejsce T. w moim sercu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. 1,2,3 - Polubiłam obie strony i udostępniłam :)
  4. Chciałabym wygrać ten biustonosz, ponieważ chciałabym go wypróbować,. Nigdy nie słyszałam o tej marce, ale bardzo mnie zaintrygowała i zaciekawiła. Zazwyczaj niestety noszę tańsze biustonosze, dlatego tutaj mam okazję spróbowania czegoś z "wyższej półki"
  Ponadto, recenzje biustonosza umieściłabym na swoim blogu (http://www.gadzetyprobki.blogspot.com) i napisała linki do stron domyślnych.

  OdpowiedzUsuń
 6. 1 i 2. lubię to jako Agnieszka M
  3: udostępnione:
  4. Dlaczego to do mnie trafić nagroda? Dlatego,że jestem młodą mamą a każda młoda mama chcę się poczuć nie tylko kurą domową ale też seksowną kobietą wieczorem u boku swojego męża, wiem,że taka nagroda nie tylko mnie sprawiłaby dużą przyjemność w postaci podniesionej samooceny ale tez rozbudziłaby zmysły u męża :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej może masz ochotę dodać swój konkurs do spisu konkursów?
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń