"Młodzi projektanci dla Biedronki"

Moi drodzy na moim blogu będę przedstawiać Wam pomysły i sylwetki polskich projektantów. Dlatego też mojej uwadze nie mogła umknąć świetna moim zdaniem akcja jaką zorganizowała Łódzka ASP wraz z siecią sklepów Biedronka.
Do sprzedaży w sieci sklepów Biedronka zostały wprowadzone sukienki i tuniki zaprojektowane przez młodych  i zdolnych projektantów. 

Materiał prasowy:

Od 16 grudnia w sieci sklepów Biedronka są dostępne sukienki i tuniki wieczorowe, zaprojektowane przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projekty zrealizowane zostały w ramach konkursu  o nazwie „Młodzi projektanci dla Biedronki“. Jest to propozycja sieci Biedronka na święta i nadchodzący karnawał.

Konkurs „Młodzi projektanci dla Biedronki“ to wspólna inicjatywa sieci sklepów Biedronka i Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Projekty realizowane były w Katedrze Ubioru na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Nagrodzone projekty zostały wprowadzone do produkcji, a ich efekt będzie można oglądać i kupić w sieci sklepów Biedronka od 16 grudnia.

Wybrane projekty są zarówno eleganckie, jak i wygodne. Łączą oryginalność z najnowszymi trendami w modzie, a także jakość z dostępnością i atrakcyjną ceną, czyli cechami charakterystycznymi dla całej oferty sieci sklepów Biedronka. Dodatkowym atutem są gustowne pudełka, w które zapakowane są kreacje. Produkt może zatem być także pięknym prezentem świątecznym.

W konkursie ze 150 prac wyłonione zostały cztery, przygotowane przez:
  • Marię Iwaniszewską (I miejsce w kategorii: tunika),
  • Damiana Koniecznego (II miejsce w kategorii: tunika),
  • Darię Krawczyk (I miejsce w kategorii: sukienka),
  • Joannę Filipską (II miejsce w kategorii: sukienka). 


Sukienki i tuniki będą dostępne tylko w sklepach sieci Biedronka od 16 do 28 grudnia, w rozmiarach S-XL (projekty Joanny Filipskiej, Marii Iwaniszewskiej i Damiana Koniecznego) oraz M-XL (projekt Darii Krawczyk), wszystkie w cenie 69,90 zł.

 Konkurs „Młodzi projektanci dla Biedronki” miał na celu wsparcie młodych, uzdolnionych projektantów w rozwoju ich kariery zawodowej. Dzięki tej współpracy rozwija się nie tylko oferta sieci, ale także młodzi adepci sztuki mogą w praktyczny sposób realizować swoje marzenia, uwzględniając potrzeby rynku.

Sukienka Maria IwaniszewskaSukienka Damian Konieczny

Tunika Joanna Filipska

Tunika Daria KrawczykJak Wam sie podobają projekty?
1 komentarze: